Kdo jsme

Finančníci & Experti

Společnost HBR World a.s. vznikla za účelem zastřešení širokého portfolia služeb nabízených skupinou firem WOOD SEEDS s.r.o., WWW.KOUPIMLESY.CZ. a HBR WOOD s.r.o.

Naší hlavní náplní je vytvářet podmínky pro růst firem v rámci skupiny a pracovat na strategii rozvoje všech společností. Zároveň koordinujeme působení našich firem, poskytujeme stabilní zázemí, servis a obchodní příležitosti. 

Kapitálová síla

Naše obchodní společnost má vysokou kapitálovou sílu, která nám umožňuje lepší fungování na trhu.

V souvislosti s naším řízením tuto sílu přenášíme i na naše menší dceřiné společnosti. Všeobecně se tímto stávají mnohem globálnější a zároveň mohou dosáhnout lepšího postavení na trhu.

CO PATŘÍ MEZI NAŠE PŘEDNOSTI?

Přehled a nezávislé rozhodování

Naše mateřská společnost má nezávislý přehled o hospodaření svých dceřiných společností. Tím často vidíme chyby, které ředitelé či majitelé firem nejsou sto zaznamenat a jsme schopni jim pomoci s řízením, rozložením investic a správou podniků. Avšak každá z našich ovládaných společností má vlastní právní subjektivitu a nedoplácí tak na hospodaření svých sesterských společností. Méně výkonným společnostem může částečně vypomoci naše základní mateřská společnost. 

Znalost trhu a práce s předními profesionály

Známe perfektně prostředí investování do lesů, lesních pozemků, těžbu a prodej dřevní hmoty, dražby lesů a dřeva atd. Proto je lesnictví a obchod s lesy a službami s tím spojené náš hlavní směr směřování finančních toků, správné a promyšlené investování a to i po konzultacích například s lesními odborníky, kteří pro nás pracují.

TÝM

Věříme našim lidem

 Nesnažíme se do všeho mluvit a na vše mít názor, od toho máme profesionály kterým věříme, kteří mohou samostatně rozhodovat a díky nimž jsme úspěšnou a dynamickou firmou s velkým růstem.